calendario

CALENDARIO

2017

30-01, 15.30h,  Colegio Salesianos en Valencia: “Las cartas del Quijote”

8-02,  10h, Bunyol , “El vestit nou de l’Emperadriu”

8-02,  11.30h, Bunyol , “El vestit nou de l’Emperadriu”

8-02,  15.30h,  Bunyol , “El vestit nou de l’Emperadriu”

10-02, 17,00h,  Cullera  “Te ho conte en un conte”

25-02, 18h,  Alaquas  “El vestit nou de l’Emperadriu”

18-03, 12h, Cuenca “El traje nuevo de la Emperatriz”

18-03, 18h,  Cuenca “El traje nuevo de la Emperatriz”

23-03, 9.30h- 11 h  Alaquás  “Las cartas del Quijote”

24-03,  9.30h- 11 h Alaquás  “Las cartas del Quijote”

26-03,   19h, La Pobla Valbona “Les decisions de Maria”
08-04, 12h Cullera “Te ho conte en un conte”
08-04, 19h, Sollana  “La nova historia de Caputxeta  Roja”
09-04, 21h Cullera B-B Blau “Maribel i Rufi varietes molt fines”
10-04, 9h,  Benifairò de les Valls  “Les cartes del Quixot”

11-04, 9 h- 11h  Xeraco  “Les cartes del Quixot”

12-04, 17,30h Cullera  “Els ecogalactics”

23-04, 18h Cullera  “Te ho conte en un conte”

24-04, 20h Ontenyent “Les decisions de Maria”

25- 04, 18h Cullera  “Te ho conte en un conte”

26-04 18h Cullera, “Pirates al abordatge”

27-04, 9h-11h  Bunyol   “Les cartes del Quixot”

27-04, 9h-11h  Cullera   “Coses del destí”  Metroteatre de K-lidoscopi

29-04, 18h Cullera  “Te ho conte en un conte”

02-05, 9 - 11h-15 h,  Xirivella    “Les cartes del Quixot”

03-05, 9 - 11h -15 h Xirivella    “Les cartes del Quixot”

04-05, 9 - 11h - 15 h Paiporta    “Les cartes del Quixot”

19-05, 11h Cheste “La nova historia de Caputxeta Roja”

24-05, 19h, Ontenient  ” Les decisions de Maria”

31-05, 11h, Xirivella  “La Tremenda historia de Lolo”

20-06, 11H Rafelguaraf “La maquina del Temps”

02-08, 19h, Benifairò de les Valls “La máquina del Temps”

24-08, 19h, Cullera “La máquina del Temps”

27-08, 19h, Piles “La máquina del Temps”

005-10-, 10.30h Chiva “Las cartas del Quijote”

5-10-, 18.30h Cullera Biblioteca  “Llegendes de Cullera”

06-10, 19.30 Lliria -UPCCA “La tremenda historia de Lolo”

24-08, 22h Cullera- Blau “Maribel i Rufino variedades a lo fino”

07-10, 18h, Cullera “La maquina del temps i  Jaume I”

09-10, 12h, Benifairò de les Valls  ”La maquina del temps i  Jaume I”

24-10, Genovés “Titelles amb: El pincep Ernest i les pràctiques saludables”

24-10, 18h, La Pobla de Farnals   “Maribel y Rufino variedades a lo fino”

30-10, 18h Biblioteca de Cullera  “Contes de Hallowed”

15/11, 11 -12 h ”Jo no sòc Cigronet” UPC Paterna

20-21-22-24 /11  10h, Torrent-UPCA “La nova historia de Caputxeta Roja”

20-11  18h  Albalat del Sorells “Titelles amb: Els drets del xiquets”

26-11, 19h Benifairò de les Valls “Les decisions de Maria”